Ibnothai Forum
Dedykowane oprogramowanie dla biura rachunkowego - Wersja do druku

+- Ibnothai Forum (http://ibnothaimeen.com)
+-- Dział: Finanse w biznesie (http://ibnothaimeen.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Dział: Ewidencjonowanie operacji gospodarczych (http://ibnothaimeen.com/forumdisplay.php?fid=43)
+--- Wątek: Dedykowane oprogramowanie dla biura rachunkowego (/showthread.php?tid=195)Dedykowane oprogramowanie dla biura rachunkowego - wezirr - 01-17-2017

Witam, zastanawiam się czy nie możecie mi polecić jakiegoś dobrego oprogramowania dla biura rachunkowego. Oczywiście ze względu na prowadzoną przeze mnie działalność, potrzebuję dość solidny program i stabilny. Trzymać tam będę dane klientów więc nie może być mowy o włamach czy zwiechach. Obecny nie był zły, ale za często szwankował, groziło mi nawet że utracę dane, więc potrzebuję czegoś nowego.


RE: Dedykowane oprogramowanie dla biura rachunkowego - pkruszek4 - 01-17-2017

No tak to jest z lipnymi programami. U nas straciliśmy wszystkie dane klientów przez trefne oprogramowanie. Oczywiście dostawca umył ręce od tego. Straszne z tym było zamieszanie. Lepiej dopłacić i mieć porządny program.


RE: Dedykowane oprogramowanie dla biura rachunkowego - słosik - 01-17-2017

Też tak myślę. Jeśli szukasz solidnej firmy to warto zajrzeć tutaj - http://www.lefthand.pl/pl/subsites/oferta-dla-biura-rachunkowego

Nie zawiodłem się na nich do tej pory.


RE: Dedykowane oprogramowanie dla biura rachunkowego - Bartłomiej Kaczor - 01-17-2017

Też dobrze kojarzę tą firmę. Myślę, że najlepiej będzie się rozejrzeć za oprogramowaniem stworzonym właśnie pod biuro rachunkowe, wtedy będziesz pewny że dostaniesz to czego potrzebujesz.