Ibnothai Forum
Polepszenie oferty firmy sprzedającej meble online - Wersja do druku

+- Ibnothai Forum (http://ibnothaimeen.com)
+-- Dział: Biznes w II sektorze (http://ibnothaimeen.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Dział: Przemysł drzewno-papierniczy (http://ibnothaimeen.com/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: Polepszenie oferty firmy sprzedającej meble online (/showthread.php?tid=45)Polepszenie oferty firmy sprzedającej meble online - słosik - 10-24-2016

Witam, prowadzę firmę (dopiero ją rozkręcam dokładniej) sprzedającą meble online. Meble są oczywiście do samomontażu. Zacząłem 2 miesiące temu, jednak firma nie rozwija się w takim tempie jakbym chciał. Zastanawiam się jak polepszyć swoją ofertę, aby wyróżniała się na tle konkurencji. Działam na rynku lokalnym, a klientów pozyskuję głównie z kampanii marketingowej w wyszukiwarce.


RE: Polepszenie oferty firmy sprzedającej meble online - michnik - 10-24-2016

Jeśli prowadzisz tego typu marketing, powinieneś zadbać o bardzo ładna i przejrzystą stronę internetową. Nie wiem jak wygląda Twoja strona, ale może tu tkwi problem. Jeśli z kampanii masz dużo kliknięć ale słabą konwersję, to prawie na 100% tu tkwi problem.


RE: Polepszenie oferty firmy sprzedającej meble online - słosik - 10-24-2016

Konwersję mam na dość wysokim poziomie, jednak kliknięc jest dość mało.


RE: Polepszenie oferty firmy sprzedającej meble online - michnik - 10-24-2016

W takim razie może warto by było spróbować zainwestować i podnieść stawkę za kliknięcie.


RE: Polepszenie oferty firmy sprzedającej meble online - Bartłomiej Kaczor - 10-24-2016

Ja bym spróbował też polepszyć sam produkt. Klienci na rynkach lokalnych bardzo często polecają sobie firmy miedzy sobą, dlatego warto zadbać o naprawdę dobry i oryginalny produkt. Sprzedawców mebli na pewno nie brakuje, dlatego musisz się czymś wyróżnić. Możesz na przykład zadbać o bardzo elegancką instrukcje montażu dołączoną do produktu (więcej o takich instrukcjach możesz poczytać tutaj - IsoDraw). Możesz też dołączać rożnego rodzaju fanty, jak karteczki "twój produkt zapakował Witek", albo coś w tym stylu. Każdy lubi się czuć wyróżniony i wiedzieć, że jego zamówienie było przygotowane specjalnie dla niego, anie hurtowo zeszło z taśmy.