Ibnothai Forum
Z jakiej ksiegowości skorzystać - Wersja do druku

+- Ibnothai Forum (http://ibnothaimeen.com)
+-- Dział: Finanse w biznesie (http://ibnothaimeen.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Dział: Wsparcie księgowe (http://ibnothaimeen.com/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Wątek: Z jakiej ksiegowości skorzystać (/showthread.php?tid=48)Z jakiej ksiegowości skorzystać - ilokia09 - 10-25-2016

Witajcie! Czy to prawda, że teraz coraz więcej startujących firm decyduje się jednak na wykupienie programu księgowego? Myślicie, że samemu można sobie poradzić z tymi wszystkimi fakturami i rozliczeniami?

Osobiście jakoś nie jestem do tego pomysłu przekonana.RE: Z jakiej ksiegowości skorzystać - morina - 10-25-2016

Moi znajomi jak do tej pory są zadowoleni z takiego oprogramowania dla biur rachunkowych, ale do końca w to nie wierzę. Ja jednak jestem tradycjonalistką i wolę zewnętrzną księgowość jak tutaj - bmbk.pl. Biuro ma doświadczenie i w rejestracji działalności i prowadzeniu działu kadrowo-płacowego, co dla mnie jest dużym udogodnieniem.

Samo prowadzenie firmy jest już wyczerpujące i dość odpowiedzialne, dlatego  wolę, żeby nad finansami przedsiębiorstwa czuwała profesjonalna księgowość. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze mogę ich poprosić o pomoc i wyjaśnienie.RE: Z jakiej ksiegowości skorzystać - dziasikXYZ - 10-25-2016

Z jednej strony faktycznie takie programy do księgowości to duża oszczędność, ale nie wiem czy to jest aż taki istotny argument za. Z drugiej strony taka tradycyjna księgowość jest na bieżąco ze wszystkimi zmieniającymi się przepisami podatkowymi, co na pewno się przydaje.