Ibnothai Forum
KURSY JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW - Wersja do druku

+- Ibnothai Forum (http://ibnothaimeen.com)
+-- Dział: Biznes w III sektorze (http://ibnothaimeen.com/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Dział: Usługi dla producentów i biznesu (http://ibnothaimeen.com/forumdisplay.php?fid=82)
+--- Wątek: KURSY JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW (/showthread.php?tid=50)KURSY JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW - Monika7989 - 10-25-2016

Witam. Prowadzę firmę i mocno inwestuję w swoich pracowników. W mojej branży potrzebne jest władanie językiem obcym. Moi pracownicy radzą sobie świetnie, jednak chcę im pomóc w podjęciu decyzji o uczeniu się drugiego języka lub doszlifowaniu tego. Chodzi mi głównie o język angielski, inne ewentualnie dodatkowo. Jak to wygląda w kwestii organizacji. Czy są to dofinansowania czy sama mam organizować w siedzibie biura takie zajęcia?


RE: KURSY JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW - frazi - 10-25-2016

U mnie w pracy pokrywali 70% kosztów kursu językowego, dowolnie wybranego. I to chyba najlepsza opcja, bo kolega miał organizowane zajęcia w siedzibie firmy i średnio chwalił.


RE: KURSY JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW - SprzedawcaRoku - 10-25-2016

Możesz dać wolną rękę pracownikom, jeśli chodzi o wybór szkoły lub wskazać wybraną przez siebie. Wybierając drugą opcję możesz wybrać szkołę naprawdę dobrą, sprawdzoną, która zaproponuje Ci też atrakcyjne warunki i dostosuje czas zajęć do godzin pracy. No opcji jest wiele a i dużo szkół ma w swojej ofercie kursy dla firm, jak np. ta: www.katowice.3lions.pl. Także musisz się na początku rozeznać w temacie.


RE: KURSY JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW - HurtDetal - 10-25-2016

Ja z kolei myślę, że każdy powinien wybrać szkołę, która mu odpowiada. Dofinansowanie kursów to fajna sprawa, ale narzucanie z góry może nie zostać przyjęte tak entuzjastycznie.