Ibnothai Forum
Program dla magazynów wysokiego składowania - Wersja do druku

+- Ibnothai Forum (http://ibnothaimeen.com)
+-- Dział: Nowoczesne technologie w biznesie (http://ibnothaimeen.com/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Dział: Programy magazynowe (http://ibnothaimeen.com/forumdisplay.php?fid=59)
+--- Wątek: Program dla magazynów wysokiego składowania (/showthread.php?tid=7)Program dla magazynów wysokiego składowania - Grażyna Kiść - 10-06-2016

Magazyny to nic innego jak budynki o wysokości od 7 do 25 m. Oznacza to wiele kondygnacji i ogromną przestrzeń składowania. W takich miejscach gospodarka magazynowa jest zadaniem trudnym i skomplikowany, które może ułatwić odpowiednie oprogramowani, o programach komputerowych, które mogą to ułatwić i funkcjach jakie powinny posiadać – dyskutujemy w tym miejscu.


RE: Program dla magazynów wysokiego składowania - dziasikXYZ - 10-28-2016

Jeśli mogę się z Wami podzielić swoją opinią, to wydaje mi się, że wybór odpowiedniego programu magazynowego dla małej firmy, to trudna decyzja. Zwłaszcza ze względu na ich dostępność na rynku.

Z własnego doświadczenia mogę np. doradzić, że opłaca się wypróbować najpierw wersję demo programu. Wszystko po to, żeby później nie dokupywać kolejnych funkcji oprogramowania. Poza tym Twój sprzęt komputerowy w firmie musi mieć odpowiednie parametry techniczne, żeby w ogóle był w stanie obsłużyć ten program. Dobrą wskazówką jest też sprawdzenie czy producent gwarantuje też opcję pomocy a przy okazji sprawdź też wszystkie koszty..