• Cougar

Cougar

• Lions

Lions

• Snowalker

Snowalker

• Howling

Howling

• Sunbathing

Sunbathing

Witaj w świecie biznesu

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak reklamować szwalnię?
Cześć

Chcę założyć własną szwalnie, to będzie mały zakład, który będzie szył na miarę, skracał spodnie, wszywał zamki, itp. Zastanawiam się w jaki sposób powinnam reklamować mój zakład?
Odpowiedz
Nie jestem ekspertem w dziedzinie marketingu, ale skoro szwalnia działać ma lokalnie to może warto zgłosić się do butików i sklepów odzieżowych, które mogłyby odsyłać do Pani klientów, którzy potrzebują skrócenia nogawek spodni, itp.?
Odpowiedz
Z całą pewnością warto postawić na działania w internecie. W przypadku szwalni sprawdzić może się AdWords i ogłoszenia na lokalnych forach internetowych.
Rób to co możesz, tym, co posiadasz, i tam, gdzie jesteś.

T.Roosevelt
Odpowiedz
Polecam pozycjonowanie strony, ale na wyniki trzeba będzie poczekać. Dobra jest też kampania AdWords, ale polecam oddać sprawę w ręce profesjonalistów, bo samodzielnie prowadzona kampania może nie przynieść oczekiwanych efektów. Moja znajoma sama sobie prowadziła i generalnie wynik mizerny, a kampanię trzeba dobrze zoptymalizować i potrafią to tylko doświadczeni specjaliści. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kampanii to zajrzyj na stronę www.mkgroup.pl/kampania_adwords.
Odpowiedz
Myślę, że porządny szyld i jakiś bilbord też da radę - wszystko byle nie ulotki, one są jak spam...
[Obrazek: 3852428-madagaskar-3.jpg]
Odpowiedz
A jakie sposoby polecacie, żeby dotrzeć z usługami do firm?
Odpowiedz
Może wziąć udział w targach branżowych?
[Obrazek: 3852428-madagaskar-3.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości